Balparmak Apitera Up Bal-Propolis-Ginseng Karışımı 7 gr x 7'li 12 Adet
Balparmak Apitera Up Bal-Propolis-Ginseng Karışımı 7 gr x 7'li 12 Adet

Balparmak Apitera Up Bal-Propolis-Ginseng Karışımı 7 gr x 7'li 12 Adet

Marka : Balparmak
Fiyat : ₺139,50(KDV Dahil)

Balparmak Apitera Up Bal-Propolis-Ginseng Karışımı 7 gr x 7'li 12 Adet: ApiteraUp'ı bitki çayına karıştırarak veya tek başına tüketebilirsiniz.

ApiteraUp ile işler güçler vız gelir!

Propolis, arılar tarafından bitkilerin yaprak, dal ve tomurcuklarından toplanır. Yağ asitleri, uçucu yağlar, fenolik bileşikler, polen, vitamin ve minerallerden oluşan zengin bir içeriğe sahiptir.

Ginseng (Panax ginseng)

Büyük kazık köklü çok yıllık otsu bir bitkidir. Ana vatanı Güney Kore’dir.  Ginseng'in botanik ismi olan "Panax", Yunanca "her şeyi iyileştiren" anlamına gelen "panacea" kelimesinden türetilmiştir. Ginseng, geleneksel Çin ve Hint tıbbında yüzyıllardır kullanılmaktadır. 

Guarana

Guarana kırmızı meyveli tropik bir bitki türüdür.  İçerdiği kafein türevi bileşenlerinden dolayı uyarıcı etkisi bulunmaktadır. 

 

 

Zencefil, etkisini yapısındaki aromatik bileşiklerden alır. B ve C grubu vitaminler, kalsiyum, demir, magnezyum, fosfor, potasyum, manganez gibi elementler ve lif içermektedir.

Bir pakette 12 adet ApiteraUp kutu, bir kutuda ise 7 adet 7 gramlık ApiteraUp saşe bulunur. Günde 3 saşeye kadar tüketilmesi önerilir. ApiteraUp 15 yaş üzeri için uygundur.