VİTAMİNİNİ SEÇ HAKKINDA

Vitaminini Seç markası Gododgo Vitamin Kozmetik ve Gıda Takviyeleri Pazarlama Sanayi Ticaret Anonim tarafından 2019 yılında kurulmuştur.

Vitaminini Seç online alışveriş platformu, seçkin ecza depolarından temin ettiği ürünler ile %100 orijinal ürün garantisi, sağlıklı, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler sunarak hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Sektöründe 30 yıllık tecrübesi bulunan uzman kadrosu, seçkin ecza deposu iş birliği, geniş tedarik ağı, kaliteli ve güvenli hizmet anlayışı ile “anne & bebek ürünleri, besin takviyeleri, dermokozmetik, sporcu ürünleri, kişisel bakım ve temizlik ürünleri, parfüm & deodorant, erkeklere ve kadınlara özel ürünler, cinsel sağlık ürünleri, organik ürünler, bitkisel çaylar, bitkisel gıda takviyeleri ve medikal ürünler vb. kategorilerde online satış yapmaktadır.

Vizyonumuz

Sektöründe 30 yıllık tecrübesi bulunan uzman kadromuz, seçkin ecza deposu iş birlikleri, %100 orijinal ürün garantisi; kaliteli ve uygun fiyatlı ürün politikası ile Gododgo Vitamin Kozmetik ve Gıda Takviyeleri Pazarlama Sanayi Ticaret Anonim Şirketi olarak kurduğumuz Vitaminini Seç online alışveriş platformu ile Türkiye’nin en güvenilir ve en çok tercih edilen markası olarak pazarda hızlı büyümek ve sektörün lideri olmak.

Misyonumuz

Gododgo Vitamin Kozmetik ve Gıda Takviyeleri Pazarlama Sanayi Ticaret Anonim Şirketi olarak kurduğumuz Vitaminini Seç online alışveriş platformu ile müşterilerimize birbirinden farklı kategorilerde, seçkin ecza depolarından temin ettiğimiz %100 orijinal ürün garantisine sahip, sağlıklı, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler sunarak varlığımızı sürdürmek.