Pharmaton® Vitality 30 Kapsül
Pharmaton® Vitality 30 Kapsül

Pharmaton® Vitality 30 Kapsül

Marka : Pharmaton
İndirim Oranı : %13 İndirim
Fiyat : ₺85,50(KDV Dahil)
İndirimli : ₺74,50(KDV Dahil)

Pharmaton® Vitality 30 Kapsül: Ginseng G115® ve multivitaminler içeren Pharmaton® Vitality Kapsül ile her gün fiziksel enerjinizi ve zihinsel performansınızı arttırmaya yardımcı olun. Pharmaton, günlük vitamin ve mineral ihtiyacınızı karşılamaya destek olabilecek, ayrıca Ginseng G115® içeren multivitamin ve mineral içeren gıda takviyesidir. Pharmaton kapsül, zihinsel ve fiziksel performansı arttırmaya yardımcı olur.

Sağlıklı bir vücut tüm gerekli vitaminlere, minarellere ve eser elementlere uygun bir oranda ihtiyaç duyar. Pharmaton ®Kapsül, yüksek seviyede fiziksel enerji ve zihinsel performansı sürdürmenize destek olmak için vücudunuzun ihtiyaç duyduğu Ginseng G115®, geniş vitamin grubu, mineraller ve eser elementleri içerir.

İçindekiler: Panax Ginseng kök ekstratı G115®, Soya Lesitin, A Vitamini, C Vitamini, E Vitamini, B3 Vitamini, B6 Vitamini, B2 Vitamini, B1 Vitamini, B12 Vitamini, D Vitamini, Folik Asit, Biotin, Kalsiyum, Demir, Manganez, Çinko, Bakır, Selenyum.

Muhafaza Koşulları: Işıktan ve nemden uzak, oda sıcaklığında, çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. 

Tavsiye Edilen Günlük Porsiyon: Hekim tarafından başka bir şekilde önerilmedikçe, kullanım şekli her gün (tercihen sabah ve tok karnına) bir adet kapsül şeklindedir.

Uyarılar: Belirtilen kullanım miktarlarını aşmayınız. Herhangi bir beklenmeyen etkide doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna danışınız. Pharmaton kapsül, erişkin ve yetişkinlerin kullanımı için uygundur, 18 yaş altı için, sürekli danıştığınız bir hekimin tavsiyesi ve/veya gözetimi ile kullanılması önerilmektedir.

Net Miktar: 30 Kapsül

Menşe Ülke: İsviçre