Suda Collagen 14 x 10 gr Saşe
Suda Collagen 14 x 10 gr Saşe
Suda Collagen 14 x 10 gr Saşe

Suda Collagen 14 x 10 gr Saşe

Marka : Suda
İndirim Oranı : %47 İndirim
Fiyat : ₺239,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺127,89(KDV Dahil)

Suda Collagen 14 x 10 gr Saşe

Gramaj: 14X10gr

Aroma: Karpuz

 

Suda Collagen®’in toz saşe formu, kolajen ve probiyotik mikroorganizmaları beraber sunar. Her servisinde 8000 mg hidrolize kolajen peptiti ve ve 1 milyar probiyotik mikroorganizma içerir. Formülünde ayrıca hyaluronik asit, çinko, C vitamini ve biotin bulunur.

Probiyotik mikroorganizma nedir?
Probiyotik mikroorganizmalar sindirim sisteminidüzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olan yararlı bakterilerdir.

Ne kadar kolajen peptit içerir?
Suda Collagen®’in toz saşe formu, 1 servisinde 8000 mg hidrolize kolajen peptit içerir. Kolajen kaynağı %100 sığırdır ve Helal sertifikası vardır. Tip 1 ve tip 3 kolajen peptiti içermektedir. 

Tadı nasıldır?
Karpuz aroması ile son derece lezzetlidir.

Kimler kullanabilir?
Kolajen peptitleri içerdiği için cildin doğal kolajen üretimine destek olmak isteyen yetişkinlerin kullanımı için uygundur.

Kullanım önerisi
Genel olarak, yapılan klinik çalışmalar ve uzmanlar en az 8-12 hafta aralıksız kullanılmasını tavsiye ediyor. Bu süreden sonra cildinizi gözlemleyerek, elde ettiğiniz faydaya göre sonraki kullanımları ayarlayabilirsiniz. Örneğin 2-3 ay kullandıktan sonra, 2-3 ay ara vererek senede 1-2 kür daha yapabilirsiniz.

Nasıl Tüketilir?
Yetişkinlerin günün herhangi bir saatinde günde 1 porsiyon ürünü 250 ml su ile karıştırarak tüketmesi tavsiye edilir. Tavsiye edilen günlük tüketim miktarını aşmayınız.

Saklama koşulları
Ürünün tazeliğini korumak için serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayınız.