Voonka DST Multivitamin 32 Kapsül
Voonka DST Multivitamin 32 Kapsül

Voonka DST Multivitamin 32 Kapsül

Marka : Voonka
İndirim Oranı : %60 İndirim
Fiyat : ₺99,50(KDV Dahil)
İndirimli : ₺39,90(KDV Dahil)

Voonka DST Multivitamin 32 Kapsül: Kır iğdesi ve Kolajen Tip II İçeren Multivitaminli Takviye Edici Gıda

 

Hava kirliliği, sigara, dengesiz beslenme, kötü yaşam koşulları ve yıpratıcı kozmetik uygulamalar nedeniyle vücudumuzun farklı noktaları için farklı desteklere ihtiyaç hissederiz.* DST bu tür ihtiyaçlarınız için özel olarak formüle edilmiştir.


*Ezgi Ünlü, Cengizhan Erdem, Deri Yaşlanmasından Korunma ve Tedavi Yöntemleri, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Dermatoloji A.B.D, Ankara, Dermatoz 2010

 

İçindekiler: Yumuşak kapsül (sığır kaynaklı jelatin, nem verici: gliserol, saf su, renklendiriciler: brown HT, titanyum dioksit), ayçiçek yağı, kır iğdesi yağı (%20.69), L-askorbik asit (Vitamin C), koenzim Q 10, emülgatör: sarı balmumu, nikotinik asit (Vitamin B3), kolajen tip II (%0.69), D-alfa tokoferil asetat (Vitamin E), çinko L-aspartat (çinko), riboflavin (Vitamin B2), bakır bisglisinat (bakır), piridoksin hidroklorür (Vitamin B6), retinil palmitat (Vitamin A), pteroilmonoglutamik asit (folik asit), sodyum selenit (selenyum), D-biotin (biotin), kolekalsiferol (Vitamin D), siyanokobalamin (Vitamin B12).

Alerjen Uyarısı: Balık ürünü içerir.

Muhafaza Koşulları: Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.

Tavsiye Edilen Günlük Porsiyon: Yetişkinler tarafından takviye edici gıda olarak günde 1 yumuşak kapsül alınması tavsiye edilir.

Uyarılar: Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın.

Net Miktar: 32 Yumuşak Kapsül