Voonka Niloya Multivitamin 60 Çiğneme Tableti
Voonka Niloya Multivitamin 60 Çiğneme Tableti

Voonka Niloya Multivitamin 60 Çiğneme Tableti

Marka : Voonka
İndirim Oranı : %35 İndirim
Fiyat : ₺54,50(KDV Dahil)
İndirimli : ₺35,50(KDV Dahil)

Voonka Niloya Multivitamin 60 Çiğneme Tableti: Voonka Kids Niloya Gummies Multivitamin, Vitamin ve Mineral İçeren Takviye Edici Gıda.

Vitamin C, Vitamin E, Vitamin B5, Çinko, Vitamin B6, Vitamin A, Folik Asit, İyot, İnositol, Vitamin D ve Vitamin B12 çocuklar için tek çiğnenebilir forma sığdırıldı!

İçindekiler: Glukoz şurubu, şeker, konsantre elma suyu (%7), sığır jelatini, su, asitlik düzenleyici: sitrik asit, jelleştirici: pektinler, sodyum l-askorbat, renklendiriciler: paprika ekstraktı, antosiyaninler, klorofillerin ve klorofilinlerin bakır kompleksleri ve lutein, doğal aroma vericiler: çilek, elma, limon ve portakal, dl-alfa-tokoferil asetat, palm yağı, çinko sülfat, d-pantotenat kalsiyum, l-askorbik asit, parlatıcı: karnauba mumu, piridoksin hidroklorür, retinil palmitat, parlatıcı: balmumu beyaz ve sarı, pteroilmonoglutamik asit, potasyum iyodür, inositol, kolekalsiferol, siyanokobalamin, konsantre turp suyu, konsantre frenk üzümü suyu.

“4-10 yaş grubu çocukların kullanımına uygundur.”

Net Miktar: 60 Çiğnenebilir Form 

Tavsiye Edilen Günlük Porsiyon: 4-10 yaş grubu çocukların günde 2 şekillendirilmiş çiğnenebilir form, 11 yaş ve üzeri yetişkinlerin günde 3 şekillendirilmiş çiğnenebilir form tüketmesi tavsiye edilir.

Sağlık Beyanları:

 İYOT: *Çocukların normal büyümesine katkıda bulunur.
 ÇİNKO: *Normal kemiklerin, korunmasına destek olur.
 D VİTAMİNİ: *Normal kemiklerin, normal dişlerin ve normal kas fonksiyonunun korunmasını destekler. 
 A VİTAMİNİ ve ÇİNKO: *Normal görme yetisinin korunmasında rol oynar.
 C VİTAMİNİ, A VİTAMİNİ, ÇİNKO, FOLAT, D VİTAMİNİ, ve B6 VİTAMİNİ: *Bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkı sağlar.